• Language
  • DA

News Newsletter, Christmas Card 2018, Polish

Newsletter, Christmas Card 2018, Polish

Drogi kliencie, droga sieć.  

 Rok 2018 był rokiem, w którym skupiliśmy się na spotkaniu między dostawcą a klientem. Skoncentrowaliśmy się na lojalności klientów. O co chodzi? W uproszczeniu chodzi o wyłączanie autopilota i smartfona, aby wysłuchać klienta. Chodzi o to, aby zobaczyć, co klient robi dzisiaj, jutro - i o czym będzie marzył w przyszłości. Chodzi o zrozumienie wzdłuż wszystkich granic. I potem pozytywnie zaskoczyć. Bo kto nie chce być słyszany, rozumiany i rozpoznany?

 Rok 2018 był rokiem, w którym wprowadziliśmy dostawców i klientów w Europie i poza nią, aby dać im wspólne doświadczenia, lepsze rozwiązania i bliższe relacje. Wsparliśmy dostawców i ich klientów, aby zrealizować 585 projektów. Ponad 1.000 osób z ponad 25 krajów słuchało się nawzajem, definiowało wspólne projekty i udało się spełnić marzenia w terminach 100-dniowych. Na szczęście rzadko ze łzami, zwykle z małym uśmiechem, małym potem i dużą wolą. Najlepiej zrobili to z północy na południe i ze wschodu na zachód, poprzez silosy, kultury i normy oraz ze sprawdzonym skutkiem.

 Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na "dobre słowa i dobre formuły" w prawdziwym życiu z nami, współpracownikami, dostawcami oraz z klientami.  

 Życzymy naszym klientom, znajomym i rodzinom Wesołych Świąt, relaksującego urlopu i Szczęśliwego Nowego Roku - nowego roku, w którym mamy nadzieje będzie wypełniony nowymi, zabawnymi i edukacyjnymi ciągłymi ulepszeniami, gdziekolwiek jesteś i czymkolwiek się zajmujesz.

Watch our Christmas Video here

 Pozdrawiam, New Future Formula

Back to news

Share with your friends

bubble